mimozemštané a Roboti 1 část

3. července 2009 v 14:30 |  MBC-Monster Buster Club

něco o mimozemštanech

ČLENOVÉ MBC MOHOU SETKAT SE DVĚMA SRUHY MIMOZEMŠTANŮ : HODNÝMI A ZLÝMI . TI HODNÍ NEDĚLAJÍ PROBLÉMY , ŽIJÍ SPOKOJENĚ , NĚKTEŘÍ VYPADAJÍ
JAKO LIDÉ A JSOU PROFESORY , POLICISTY , LÉKAŘI ....... NAOPAK TI ZLÍ MAJÍ JEDINÝ CÍL - ZNIČIT ZEMI . NĚKTEŘÍ JSOU VELICE NEBEZPEČNÍ JAKO NAPŘÍKLAD MORPHEROVÉ , NĚKTEŘÍ JSOU DOKONCE NEVIDITELNÍ , JAKO TŘEBA ZAPPEROVÉ . NĚKTEŘÍ VĚDÍ O EXISTENCI MBC , ALE NEBOJTE SE , MY MÁME VŠECHNO POD KONTROLOU . KLUB VLASTNÍ ROZSÁHLÝ ARCHIV SE STOVKAMI MIMOZEMSKÝCH DRUHŮ , KDE JSOU POPSÁNY JEJICH SCHOPNOSTÍ I JEJICH SLABÁ MÍSTA .

Pincher-boti

Pincher-boti mají dlouhé robotické ruce s takovými chapadly.Jejich vůdcové(červení)mohou dokonce i střílet.Abyste je mohli zničit,musíte je zasáhnou tvrdým předmětem a odpovídající rychlostí do takového generátorů.Pokud ho srovnáte se zemí,tak začne vydávat tikavý zvuk.Je to zvuk před jejich sebedestrukcí.Pokud se s nimi setkáte,ihned od tam utečte(pokud nejste člen MBC).Uvidíte jednoho,a uvidíte tisícovky.Pohybují se totiž po malých skupinkách a hlavně ve starých elektrárnách.

až najdu obrázek tak vám to sem dám :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líby se vám tohle Video

Ano 41.7% (5)
nwm 25% (3)
ne 33.3% (4)

Komentáře

1 RaĐuz-Buzz-Simpson RaĐuz-Buzz-Simpson | E-mail | 7. května 2012 v 15:44 | Reagovat

Prosím dejte tady nejake videa protoze jsou vsechny anglické O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama